پرش به محتوا
خانه » دانلود ها » پاورپوینت درباره صلیب سرخ(دقیق و منظم)

پاورپوینت درباره صلیب سرخ(دقیق و منظم)

پاورپوینت درباره صلیب سرخ

نام فایل: پاورپوینت درباره صلیب سرخ

تعداد صفحه: 20 اسلاید منظم قابل ویرایش

حجم فایل: 170 کیلوبایت

در این پاورپوینت با اسلایدهایی زیبا و منظم داستان شکل گیری کمیته بین المللی صلیب سرخ و اقدامات آن در جنگ های جهانی اول و دوم و وظایف آن را بیان نموده ایم و یکی از بهترین پاورپوینت ها را تهیه نموده ایم.

شما عزیزان می توانید از انتهای مطلب، بخشی از پاورپوینت درباره صلیب سرخ را به عنوان نمونه فایل مشاهده نمایید و در صورت اطمینان و رضایت، پاورپوینت اصلی را با قیمت مناسب 10 هزار تومان خریداری نمایید.

بخشی از متن پاورپوینت صلیب سرخ:

با آغاز جنگ اول جهانی، کمیته بین‌المللی صلیب سرخ بر اساس تجاربی که از درگیری‌های دیگر کسب کرده بود آژانس مرکزی اسرای جنگی را در ژنو افتتاح کرد تا بتواند رابطه بین سربازان اسیر و خانواده های آنان را برقرار نماید.این سازمان به نوآوری‌های خود ادامه داد از جمله بازدید از اسرای جنگی و منع کاربرد تسلیحاتی که رنج و عذاب بیش از حد ایجاد می‌کنند. در سال 1918 کمیته از طرف‌های متخاصم خواست تا استفاده از گاز خردل را محکوم کنند. در همان سال این سازمان برای اولین بار در مجارستان از زندانیان سیاسی بازدید به عمل آورد. جمعیت‌های ملی هم به نوبه خود بسیج عمومی گسترده‌ای به راه انداختند به طوری که نیروهای داوطلب، آمبولانس‌ها را در میادین کارزار به حرکت درآورده و از مجروحان در بیمارستان‌ها مراقبت کردند. این موضوع برای جمعیت‌های صلیب سرخ در بسیاری از کشورها نقطه عطف به شمار می‌آمد.

موضوع اسلایدهای پاورپوینت:

معرفی صلیب سرخ

داستان و تاریخچه صلیب سرخ

بخش های صلیب سرخ

فعالیت‌های صلیب سرخ در هنگام اتفاقات ناگوار

اصول هفتگانه کمیته صلیب سرخ

نماد صلیب سرخ

صلیب سرخ و هلال احمر

منابع تهیه پاورپوینت

پیشنمایش فایل

در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به راهنمایی، لطفا از طریق قسمت تماس با ما اطلاع دهید.

پس از پرداخت، بلافاصله لینک دریافت فایل که به رنگ آبی می باشد در قسمت محصولات برای شما به نمایش درخواهد آمد. یک لینک نیز به ایمیل شما ارسال خواهد شد.لینک ایمیل فایل ممکن است به قسمت اسپم (spam) صندوق ایمیل شما برود.

دریافت فایل↓↓↓↓↓
10,000 تومان – خرید