پرش به محتوا
خانه » دانلود ها » پاورپوینت درباره شیخ بهایی(کامل و دقیق)

پاورپوینت درباره شیخ بهایی(کامل و دقیق)

پاورپوینت درباره شیخ بهایی

نام فایل: پاورپوینت درباره شیخ بهایی

تعداد صفحه: 39 اسلاید منظم قابل ویرایش

حجم فایل: 700 کیلوبایت

در این پاورپوینت با اسلایدهایی منظم، داستان زندگی شیخ بهایی و فراز و نشیب های زندگی اش و آثار و اختراعات مهم این دانشمند ایرانی را به زیبایی بیان نموده ایم و یکی از بهترین پاورپوینت ها را که چندین بار ویرایش و بازبینی شده است تهیه نموده ایم.

شما عزیزان می توانید از قسمت انتهای مطلب، بخشی از پاورپوینت را به عنوان نمونه فایل مشاهده نمایید و در صورت اطمینان و رضایت، پاورپوینت اصلی را با قیمت مناسب 10 هزار تومان خریداری نمایید.

بخشی از متن پاورپوینت شیخ بهایی:

در رابطه با تاریخچه و چگونگی پیدایش نانوایی و نان سنگک این‌گونه آمده‌است: “شاه عباس برای رفاه حال طبقات تهی دست و لشگریان خود که غالباً در سفر احتیاج به نان و خورش موقت و فوری داشتند و لازم بود به هر شهری می‌رسند نانواهایی باشند که بتوانند به قدر مصرف سربازان نان تهیه نمایند و غذایی باشد که خورش نان قرار دهند، درصدد چاره برآمد. وی حل این مشکل را از “بهاءالدین عاملی” که از اجلّه علما و دانشمندان ایران بود خواست. بهاءالدین با تفکر و تعمق، تنور سنگکی را ابداع نمود. این اختراع که با دقت و هوشیاری طرح و عملی شده‌است به قدری کامل و دقیق است که پس از گذشت چند صد سال هنوز به همان صورت اولیه مورد استفاده و نانی که از تنور سنگکی به‌دست می‌آید، خوردنی‌ترین نان است.

موضوع اسلایدهای پاورپوینت :

معرفی شیخ بهایی

تولد و خانواده

مهاجرت به ایران

شیخ الاسلام شدن پدر و سپس بهایی

سلاطین معاصر بهایی

بهاءالدین عاملی و شاه عباس اول

سفرهای شیخ

در باب مذهب شیخ بهائی

استادان شیخ بهایی

شاگردان شیخ بهایی

آثار و تالیفات

اختراعات و خدمات علمی و عمرانی

جشنواره بهاءالدین عاملی

تصویر دستخط شیخ بهایی

تصویر خانه شیخ بهایی

منابع

پیشنمایش فایل

در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به راهنمایی، لطفا از طریق قسمت تماس با ما اطلاع دهید.

پس از پرداخت، بلافاصله لینک دریافت فایل که به رنگ آبی می باشد در قسمت محصولات برای شما به نمایش درخواهد آمد. یک لینک نیز به ایمیل شما ارسال خواهد شد.لینک ایمیل فایل ممکن است به قسمت اسپم (spam) صندوق ایمیل شما برود.

دریافت فایل↓↓↓↓↓
10,000 تومان – خرید