پرش به محتوا
خانه » دانلود ها » پاورپوینت درباره دیوار چین(دقیق و منظم)

پاورپوینت درباره دیوار چین(دقیق و منظم)

پاورپوینت درباره دیوار چین

نام فایل: پاورپوینت درباره دیوار چین

تعداد صفحه: 14 اسلاید منظم قابل ویرایش

در این پاورپینت با اسلایدهایی منظم درباره دیوار چین از بناهای معروف تاریخ بشر سخن گفته ایم و ویژگی های آن به همراه نکات جالب آن را ترسیم نموده ایم.

شما عزیزان می توانید از انتهای مطلب،چند صفحه ابتدایی پاورپوینت درباره دیوار چین را به عنوان نمونه فایل مشاهده نمایید و در صورت اطمینان و رضایت، پاورپوینت اصلی را با قیمت مناسب 10 هزار تومان خریداری نمایید.

بخشی از متن پاورپوینت دیوار چین:

دیوار چین معمولاً با آجرهای بزرگ و سنگ مستطیل ساخته شده و در وسط آن خاک و خرده سنگ ریخته شده و ارتفاع آن ۱۰ متر است. پهنای دیوار برای عبور چهار اسب کافی است و در یک ردیف عرض آن 4-5 متر است تا در زمان انتقال غلات و سلاح‌ها مشکلی ایجاد نشود. طرف درونی دیوار، نرده سنگی و در وجود دارد که به آسانی حرکت می‌کند.

کارگران بر پایه عوارض زمینی، ساختار متفاوتی برای ایجاد دیوار در نظر گرفتند که درایت و عقل نیاکان چین را نشان می‌دهد. دیوار بر مسیر کوه‌های پر فراز و نشیب امتداد یافته‌است. در بیرون دیوار پرتگاه‌های بلند دیده می‌شود. در واقع کوه و دیوار به یکدیگر پیوند خورده‌اند؛ لذا دشمن به هیچ وجه قادر به نفوذ به این دیوار نبود.البته در سال هایی قسمت هایی از دیوار تخریب شد و دشمنان به داخل دیوار نفوذ کردند.

موضوع اسلایدهای پاورپوینت :

معرفی

زمان ساخت

علت ساخت

مواد استفاده شده در ساخت

سکوی دیواری و  برج آتش

حقایقی جالب درباره دیوار چین

منابع تهیه پاورپوینت

پیشنمایش فایل

در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به راهنمایی، لطفا از طریق قسمت تماس با ما اطلاع دهید.

پس از پرداخت، بلافاصله لینک دریافت فایل که به رنگ آبی می باشد در قسمت محصولات برای شما به نمایش درخواهد آمد. یک لینک نیز به ایمیل شما ارسال خواهد شد.لینک ایمیل فایل ممکن است به قسمت اسپم (spam) صندوق ایمیل شما برود.

دریافت فایل↓↓↓↓↓
10,000 تومان – خرید