پرش به محتوا
خانه » دانلود ها » پاورپوینت درباره 11 سپتامبر(دقیق و منظم)

پاورپوینت درباره 11 سپتامبر(دقیق و منظم)

پاورپوینت درباره 11 سپتامبر

نام فایل: پاورپوینت درباره 11 سپتامبر

تعداد صفحه: 54 اسلاید منظم قابل ویرایش

در این پاورپوینت در اسلایدهایی منظم و زیبا، داستان حادثه 11 سپتامبر و نحوه این عملیات و اتفاقات روز حادثه و علت و عوامل حمله و سایر نکات مهم را بیان نموده ایم و یکی از بهترین پاورپوینت ها را که چندین بار ویرایش و بازبینی شده است تهیه نموده ایم.

شما عزیزان می توانید از انتهای مطلب، چند صفحه ابتدایی پاورپوینت درباره حمله 11 سپتامبر را به عنوان نمونه فایل مشاهده نمایید و در صورت اطمینان و رضایت، از انتهای مطلب، پاورپوینت اصلی را با قیمت مناسب 10 هزار تومان خریداری نمایید.

بخشی از متن پاورپوینت درباره حمله 11 سپتامبر:

زکریا موسوی، تنها کسی است که در ارتباط با حملات ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ در آمریکا تحت محاکمه قرار گرفته‌است، وی شهروند فرانسوی مراکشی‌تبار است که به همکاری با شبکه القاعده علیه آمریکا اعتراف کرده‌است.در جریان محاکمه، موسوی گفته بود پشیمان نیست و آرزو کرده بود هر روز مانند ۱۱ سپتامبر باشد. زکریا موسوی در ماه اوت ۲۰۰۱ در یک مدرسه آموزش خلبانی در ایالت مینسوتای آمریکا آموزش می‌دید که دو تن از مربیان خلبانی به رفتار او مشکوک شدند و پلیس فدرال را در جریان قرار دادند.

او سپس به اتهام نقض مقررات مهاجرت بازداشت شد و در زمان حملات ۱۱ سپتامبر در زندان بود، دادستان‌ها اعتقاد داشتند اطلاعاتی که آقای موسوی درباره حملات ۱۱ سپتامبر در اختیار داشته می‌توانسته ۳۰۰۰ نفری که در آن روز کشته شدند، از مرگ نجات دهد.

موضوع اسلایدهای پاورپوینت:

بزرگ‌ترین عملیات تروریستی تاریخ ایالات متحده آمریکا

هواپیمارباها و هواپیماها

کشته شدگان حادثه

واکنش ایالات متحده به این حملات

هواپیماربایی

هواپیماهای ربوده‌شده

شرح دقیقه به دقیقه اتفاقات روز حادثه

تفکیک کشته شده های حادثه یازده سپتامبر

هواپیماربایان

تئوری های حمله 11 سپتامبر

واکنش ایران به حمله 11 سپتامبر

پیش زمینه حمله یازده سپتامبر

ایده حمله یازده سپتامبر

منابع تهیه پاورپوینت

پیشنمایش فایل

در صورت داشتن هرگونه سوال و راهنمایی،لطفا از طریق قسمت تماس با ما ، اطلاع دهید.

پس از پرداخت، بلافاصله لینک دریافت فایل که به رنگ آبی می باشد در قسمت محصولات برای شما به نمایش درخواهد آمد. یک لینک نیز به ایمیل شما ارسال خواهد شد.لینک ایمیل فایل ممکن است به قسمت اسپم (spam) صندوق ایمیل شما برود.

دریافت فایل↓↓↓↓↓
10,000 تومان – خرید