پرش به محتوا
خانه » دانلود ها » پاورپوینت درباره پهپاد (کامل و آپدیت 2022)

پاورپوینت درباره پهپاد (کامل و آپدیت 2022)

پاورپوینت پهپاد

نام فایل: پاورپوینت درباره پهپاد

حجم فایل:  2 مگابایت

تعداد صفحه: 30 اسلاید زیبای قابل ویرایش

در این پاورپوینت بسیار زیبا در اسلایدهایی جذاب و زیبا و منظم،به طور کامل فناوری پهپاد را ترسیم نموده ایم و تاریخچه طراحی پهپاد، انواع پهپاد،کاربرد پهپاد، ویژگی های یک پهپاد و پهپادهای آینده را بیان نموده ایم و یکی از بهترین پاورپوینت ها را تهیه کرده ایم که مانند آن در دنیای اینترنت یافت نمی شود. این فایل چندین بار ویرایش و بازبینی شده است و مناسب برای ارائه درسی و کلاسی و تحقیق و هرگونه کاربرد دیگری می باشد.

شما عزیزان می توانید از قسمت انتهای مطلب، چند صفحه ابتدایی پاورپوینت پهپاد را به عنوان نمونه فایل مشاهده نمائید و در صورت اطمینان، پاورپوینت باکیفیت اصلی را با قیمت مناسب 10 هزار تومان خریداری نمایید.

بخشی از متن پاورپوینت درباره پهپاد:

هواپیمای بدون سرنشین به اشیاء پرنده هدایت‌پذیر از راه دور گفته می‌شود. هواپیماهای بدون سرنشین در ایران به «پهپاد» شهرت دارند که از حروف اول «پرنده هدایت پذیر از راه دور» گرفته شده‌است.

بدنه یک پهپاد باید به‌طوری طراحی شود که بتواند سامانه‌های ارتباطی، جنگ‌افزارها، اشخاص، بارها و کلیه لوازم مرتبط با مأموریت محوله‌اش را در خود جای دهد و ویژگی سازگاری با شرایط جوّی منطقه مأموریت را نیز دارا باشد. بهترین عوامل برای طراحی یک بدنه پهپاد سرعت، مدت پرواز و اطمینان‌پذیری آن است.

موضوع اسلایدهای پاورپوینت :

هواپیمای بدون سرنشین

کنترل پهپاد

تاریخچه پهپاد

پهپاد در ایران

انواع پهپاد

پهپاد از نظر کاربرد

پهپاد از نظر قابلیت حمل و ابعاد

پهپاد از نظر ساختار شکلی

کاربرد پهپادها

بدنه پهپاد

موتور پهپاد

محموله پهپاد

سوخت پهپاد

پهپادهای نسل جدید

پهپادهای پوشیدنی

پهپاد چتری

پهپاد هدایتگر

پهپاد دیده‌بان

پهپاد تنفسی

منابع

نمونه فایل پیشنمایش

در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به راهنمایی، لطفا از طریق قسمت تماس با ما اطلاع دهید.

پس از پرداخت، بلافاصله لینک دریافت فایل که به رنگ آبی می باشد در قسمت محصولات برای شما به نمایش درخواهد آمد. یک لینک نیز به ایمیل شما ارسال خواهد شد.لینک ایمیل فایل ممکن است به قسمت اسپم (spam) صندوق ایمیل شما برود.

دریافت فایل ↓↓↓↓↓↓
10,000 تومان – خرید