پرش به محتوا
خانه » دانلود ها » پاورپوینت درباره پروفسور سمیعی(دقیق و منظم)

پاورپوینت درباره پروفسور سمیعی(دقیق و منظم)

پاورپوینت درباره پروفسور سمیعی

 نام فایل: پاورپوینت درباره پروفسور سمیعی

تعداد صفحه: 17 اسلاید منظم قابل ویرایش

در این فایل پاورپوینت با اسلایدهایی منظم و مرتب و زیبا،داستان زندگی پروفسور مجید سمیعی از نوابغ ایران و برترین جراح مغز و اعصاب جهان و افتخارات و فعالیت های علمی ایشان را بیان نموده ایم و یکی از بهترین پاورپوینت ها را تهیه نموده ایم.

شما عزیزان می توانید از انتهای مطلب، چند صفحه ابتدایی پاورپوینت درباره پروفسور مجید سمیعی را به عنوان پیش نمایش و نمونه فایل مشاهده نمایید و در صورت اطمینان و رضایت، پاورپوینت باکیفیت اصلی را با قیمت مناسب 5 هزار تومان خریداری نمایید.

بخشی از متن پاورپوینت درباره پروفسور سمیعی:

پروفسور مجید سمیعی در ۲۹ خرداد ۱۳۱۶ خورشیدی در تهران به دنیا آمد. پدر او از خانواده‌های سرشناس رشت و مادرش اصالت شیرازی داشت. خانواده‌ او چند سال بعد از تهران به رشت بازگشت و در محله‌ تلفن‌خانه (بحرالعلوم) ساکن شد.

او در ۱۳۵۶ خورشیدی ریاست دپارتمان جراحی مغز و اعصاب در بیمارستان نورداشتات شهر هانوفر آلمان را بر عهده گرفت. بعد از آن چندین پیشنهاد برای ریاست دپارتمان‌های جراحی مغز و اعصاب از طرف دانشگاه‌های لایدن هلند و ماینتس آلمان به او داده شد. درنهایت او در ۱۳۶۷ خورشیدی عنوان استادی جراحی مغز و اعصاب دانشگاه پزشکی هانوفر را پذیرفت. پروفسور سمیعی چندین سال ریاست هر ۲ دپارتمان جراحی مغز و اعصاب در بیمارستان نورداشتات و دانشگاه پزشکی هانوفر را بر عهده داشت.

موضوع اسلایدهای پاورپوینت:

تولد و خانواده

تحصیلات

کسب درجه دانشیاری و استادیاری در رشته جراحی مغز واعصاب

فعالیت های علمی و اجرایی پروفسور سمیعی

جوایز و افتخارات ملی و بین المللی پروفسور سمیعی

سخنی از پروفسور مجید سمیعی

منابع تهیه پاورپوینت

پیشنمایش

در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به راهنمایی، لطفا از طریق قسمت تماس با ما اطلاع دهید.

پس از پرداخت، بلافاصله لینک دریافت فایل که به رنگ آبی می باشد در قسمت محصولات برای شما به نمایش درخواهد آمد. یک لینک نیز به ایمیل شما ارسال خواهد شد.لینک ایمیل فایل ممکن است به قسمت اسپم (spam) صندوق ایمیل شما برود.

دریافت فایل↓↓↓↓↓
5,000 تومان – خرید