پرش به محتوا
خانه » دانلود ها » پاورپوینت درباره پاریس(منظم و دقیق)

پاورپوینت درباره پاریس(منظم و دقیق)

پاورپوینت درباره پاریس

 نام فایل: پاورپوینت درباره پاریس

تعداد صفحه: 68 اسلاید منظم قابل ویرایش

در پاورپوینت با اسلایدهایی مرتب و منظم و تصاویری زیبا،شهر پاریس یکی از زیباترین و گران ترین و اقتصادی ترین شهرهای اروپا و جهان را ترسیم نموده ایم و درباره جنبه های مختلف آن از تاریخچه و گردشگری و بناها و خیابان های معروف و سایر نکات مهم سخن گفته ایم و یکی از بهترین پاورپوینت ها را تهیه نموده ایم.

شما عزیزان می توانید از قسمت پایین مطلب چند صفحه پاورپوینت درباره پاریس را مشاهد نمایید و در صورت اطمینان و رضایت،پاوروینت باکیفیت اصلی را با قیمت مناسب 10 هزار تومان خریداری نمایید.

بخشی از متن پاورپوینت درباره پاریس:

پاریس با دارا بودن بیش از ۱۵۰ موزه سالانه میلیون‌ها توریست خارجی را به سمت این موزه‌ها جذب می‌کند. در این میان موزه لوور که به عنوان مشهورترین و بزرگترین موزه جهان شناخته می‌شود میزبان تعدادی از مشهورترین آثار تاریخی و هنری چهان است. از این جمله می‌توان به تابلو مونالیزا یا لبخند ژوکوند اثر لئوناردو دا وینچی، مجسمه مشهور ونوس اثر مشهور دوره یونان باستان مربوط به ۱۳۰ سال پیش از میلاد مسیح و آثار تمدن‌های بزرگ بین‌النهرین، ایران باستان و مصر باستان اشاره کرد.

آثار پابلو پیکاسو در موزه پیکاسو و آثار آگوست رودین در موزه رودین در پاریس نگهداری می‌شود. مرکز ملی هنر و فرهنگ ژرژ پمپیدو نیز میزبان موزه ملی هنر مدرن است. انجمن هنری مون پارناس نیز دارای موزه‌ای به نام موزه مون پارناس است. آثار هنری مربوط به دوره رنسانس و آثار هنری سبک امپرسیونیسم نیز در موزه‌های کلونی و اورسی نگهداری می‌شوند.

موضوع اسلایدهای پاورپوینت:

معرفی پاریس

ویژگی های شاخص

نام و لقب پاریس

پاریس در دوران باستان

پاریس در قرون وُسطی

پاریس در انقلاب صنعتی

پاریس در جنگ جهانی اول

پاریس در جنگ جهانی دوم

پاریس بعد از جنگ جهانی دوم

رشد اقتصادی پاریس

جغرافیای پاریس

آب و هوای پاریس

معماری پاریس

برخی از خیابان‌ها، میدان‌ها و محلات معروف پاریس

معروفترین آثار شهر پاریس

گورستان‌های پاریس

اپرا، تئاتر و موسیقی

کافه ها و رستوران های پاریس

هتل های پاریس

سینما و جشنواره پاریس

صنعت توریسم پاریس

منابع تهیه پاورپوینت

نمونه فایل پیشنمایش

پس از پرداخت، بلافاصله لینک دریافت فایل که به رنگ آبی می باشد در قسمت محصولات برای شما به نمایش درخواهد آمد. یک لینک نیز به ایمیل شما ارسال خواهد شد.لینک ایمیل فایل ممکن است به قسمت اسپم (spam) صندوق ایمیل شما برود.

دریافت فایل↓↓↓↓↓↓

10,000 تومان – خرید