پرش به محتوا
خانه » دانلود ها » پاورپوینت درباره محمدحسین شهریار

پاورپوینت درباره محمدحسین شهریار

پاورپوینت درباره محمدحسین شهریار

نام فایل: پاورپوینت درباره محمدحسین شهریار

تعداد صفحه: 27  اسلاید منظم قابل ویرایش

دارای منابع و پشتیبانی

شماره پشتیبانی در قسمت * تماس با ما * می باشد.

در پاورپوینت زندگینامه شهریار در اسلایدهایی منظم داستان زندگی محمدحسین شهریار، آثار و اشعارش و سبک شعری او به همراه داستان شکست عشقی اش را بیان نموده ایم و یکی از بهترین پاورپوینت ها را درباره این شاعر محبوب ایران زمین تهیه نموده ایم.

شما عزیزان می توانید از انتهای مطلب، چند صفحه ابتدایی پاورپوینت درباره محمد حسین شهریار را به عنوان نمونه فایل مشاهده نمایید و در صورت اطمینان و رضایت، پاورپوینت اصلی را با فقط با قیمت مناسب 10 هزار تومان خریداری نمایید.

بخشی از متن پاورپوینت درباره محمدحسین شهریار:

در روایت نقل‌شده، شهریار درباره ماجرای سرودن این شعر گفته است: در سال ۱۳۰۹ که شخصی درباری دختر مورد علاقه‌ام را از چنگم به درآورد و مرا بعد از پانزده روز بازداشت، به نیشابور تبعید کردند، شب‌ها که تنها می‌شدم، گریه سر می‌دادم و با خدایم راز و نیاز می‌کردم. شبی‌ در زیر سنگی‌ آرمیده بودم و غرق فکر بودم که آهنگ دلنشین این آیه به گوشم رسید: «یستعجلونک بالعذاب ولن یخلف الله وعده» یعنی «از تو به شتاب عذاب می‌طلبند و خدا هرگز وعده خود را خلاف نمی‌کند».

بعد از دو هفته دوستانم به نیشابور آمدند و خبر سکته آن شخص درباری را به من دادند. مرا به تهران بردند و در بیمارستان بستری‌ام کردند. همان‌جا بود که دختر مورد علاقه‌ام خود را به بالینم رساند و من در حالی که از سوز تب می‌سوختم، شعر معروف «حالا چرا» را ساختم.

موضوع اسلایدهای پاورپوینت محمدحسین شهریار :

معرفی شهریار

تحصیلات شهریار

عاشق شدن و ترک تحصیل

اولین منظومه شهریار

رفتن به خراسان و بازگشت به تهران

همنشینی با بزرگان

بازگشت به تبریز

درگذشت شهریار

آثار و شعرهای شهریار

مضمون شعرهای شهریار

مجموعه تلویزیونی شهریار

ماجرای سرودن شعر زیبای حالا چرا

سبک شعری شهریار

روز بزرگداشت شهریار

منابع تهیه پاورپوینت

پیشنمایش فایل

در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به راهنمایی و اگر از فایل دریافت شده رضایت نداشتید، لطفا از طریق قسمت تماس با ما  اطلاع دهید.

پس از پرداخت، بلافاصله لینک دریافت فایل که به رنگ آبی می باشد در قسمت محصولات برای شما به نمایش درخواهد آمد. یک لینک نیز به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

دریافت فایل↓↓↓↓↓↓↓

یکبار بر دکمه خرید زیر کلیک نمایید. چند ثانیه صبر کنید تا به صفحه ورود اطلاعات بروید.