پرش به محتوا
خانه » دانلود ها » پاورپوینت درباره قرارداد الجزایر(دقیق و کامل)

پاورپوینت درباره قرارداد الجزایر(دقیق و کامل)

پاورپوینت درباره قرارداد الجزایر

نام فایل: پاورپوینت درباره قرارداد الجزایر

تعداد صفحه: 14 اسلاید منظم قابل ویرایش

قیمت: 10 هزار تومان

در پاورپوینت با اسلایدهایی مرتب و منظم،داستان قرارداد الجزایر که به قرارداد 1975 میلادی هم مشهور است و علت عقد این قرارداد و مفاد آن و سایر نکات مهم را بیان نموده ایم.

شما عزیزان می توانید از قسمت پایین مطلب چند صفحه ابتدایی پاورپوینت درباره قرارداد الجزایر را مشاهد نمایید و در صورت اطمینان و رضایت،پاوروینت باکیفیت اصلی را با قیمت مناسب 10 هزار تومان خریداری نمایید.

بخشی از متن پاورپوینت:

در اوایل سال 1359ش بود که صدام رسما اعلام کرد عهدنامه الجزایر به نفع ایران بوده و سه شرط را برای توقف رویکرد خصمانه بغداد علیه ایران اعلام نمود. صدام که با پیمان کمپ دیوید و صلح مصر با اسرائیل قاهره را به فروختن آرمان اعراب متهم و خود را رهبر جهان عرب معرفی می‌کرد خواستار خروج بی‌قید و شرط ایران از جزایر تنب بزرگ، تنب کوچک و ابوموسی، بازگرداندن اروندرود به حالت قبل از ۱۹۷۵ و به رسمیت شناختن خوزستان با نام عربستان شد. صدام سپس در پیامی تهدیدآمیز به مقام‌های جمهوری اسلامی اعلام کرد که عراق آماده است با زور تمام اختلافات خود را با ایران حل کند. وی در شهریور 1359ش ضمن لغو یکجانبه عهدنامه الجزایر گفت الغای عهدنامه مذکور وضع را به حالت قبل از امضای عهدنامه برمی‌گرداند و بدین‌ترتیب اروندرود به اعراب و در واقع عراق باز می‌گردد و هرکسی که بخواهد با این وضع مقابله کند با نیروی نظامی عراق روبه‌رو خواهد شد.

موضوع اسلایدهای پاورپوینت درباره قراداد الجزایر :

اختلافات مرزی میان کشورها

مرزهای ایران

عهدنامه 1975میلادی و آغاز یک پایان

 اولین گفتگوهای رسمی در الجزایر

علت نامیدن قراداد به قراداد الجزایر

محتوای کلی عهدنامه الجزایر

مواضع رهبران دو کشور در قبال قرارداد

قرارداد الجزایر در عمل

انقلاب اسلامی در ایران و آغاز اختلافات

حمله به ایران و پذیرش قراداد توسط صدام

منابع تهیه پاورپوینت

نمونه فایل پیشنمایش

در صورت داشتن هرگونه سوال لطفا از طریق قسمت تماس با ما، اطلاع دهید.

پس از پرداخت، بلافاصله لینک دریافت فایل که به رنگ آبی می باشد در قسمت محصولات برای شما به نمایش درخواهد آمد. یک لینک نیز به ایمیل شما ارسال خواهد شد.لینک ایمیل فایل ممکن است به قسمت اسپم یا هرزنامه (spam) صندوق ایمیل شما برود.

دریافت فایل↓↓↓↓↓↓

10,000 تومان – خرید