پرش به محتوا
خانه » دانلود ها » پاورپوینت درباره شبکه ملی اطلاعات (اینترنت ملی) آپدیت 2022

پاورپوینت درباره شبکه ملی اطلاعات (اینترنت ملی) آپدیت 2022

پاورپوینت شبکه ملی اطلاعات

نام فایل: پاورپوینت درباره شبکه ملی اطلاعات (اینترنت ملی)

حجم فایل: 357 کیلوبایت

تعداد صفحه: 19 اسلاید زیبای قابل ویرایش

در این پاورپوینت،در اسلایدهایی زیبا و منظم شبکه ملی اطلاعات یا همان اینترنت ملی و تعریف آن و تاریخچه شروع آن و همچنین مزایا و معایب آن و شبکه ملی اطلاعات در بعضی کشورها را توضیح خواهیم داد.فایل چندین بار ویرایش و اصلاح شده است.

شما عزیزان می توانید چند صفحه ابتدایی پاورپوینت شبکه ملی اطلاعات را به عنوان پیشنمایش مشاهده نمائید و در صورت اطمینان، پاورپوینت باکیفیت اصلی را با قیمت مناسب 8 هزار تومان تهیه نمایید.

بخشی از متن پاورپوینت درباره شبکه ملی اطلاعات :

بررسی‌ها نشان می‌دهد که زیرساخت ملی اطلاعات نخستین بار در سال ۱۹۹۱ در ایالات متحده امریکا مطرح شد و هدف از آن استمرار رهبری امریکا در پردازش با کیفیت بالای اطلاعات بود. اما پس از آن کشور‌هایی مانند کره جنوبی، چین و انگلستان نیز شبکه‌ای داخلی را برای برقراری ارتباطات داخلی کشورشان راه اندازی کردند و پس از افشاگری در زمینه جاسوسی سازمان‌های اطلاعاتی امریکا و انگلیس از اطلاعات صنعتی و نقض حریم خصوصی شهروندان، سایر کشور‌ها مانند برزیل و آلمان را نیز بر آن داشت تا تدابیری برای حفاظت از اطلاعات شهروندان خود داشته باشند.

مدتی است که طرحی به نام صیانت در مجلس کلید خورده است که در راستای شبکه ملی اطلاعات می باشد و مخالفان بسیاری از جمله مدیران استارتاپ های بزرگ اینترنتی نیز دارد.این طرح بندهای جنجالی بسیاری مانند مجرم بودن اشخاص استفاده کننده از فیلتر شکن و الزام شرکت هایی مانند گوگل و واتساپ به ایجاد دفتر در ایران دارد.

موضوع اسلایدهای پاورپوینت :

شبکه ملی اطلاعات(اینترنت ملی)

تعاریف مختلف شبکه ملی اطلاعات

تاریخچه مختصری درباره ایده شبکه ملی اطلاعات

ماموریت شبکه ملی اطلاعات

بازیگران و دست‌اندرکاران شبکه ملی اطلاعات

تاریخچه شبکه ملی اطلاعات در دنیا

مزایای شبکه ملی اطلاعات

معایب شبکه ملی اطلاعات

طرح صیانت

جمع بندی

منابع

فایل پیشنمایش

در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به راهنمایی، لطفا از طریق قسمت تماس با ما اطلاع دهید.

پس از پرداخت، بلافاصله لینک دریافت فایل که به رنگ آبی می باشد در قسمت محصولات برای شما به نمایش درخواهد آمد. یک لینک نیز به ایمیل شما ارسال خواهد شد.لینک ایمیل فایل ممکن است به قسمت اسپم (spam) صندوق ایمیل شما برود.

دریافت فایل↓↓↓↓
8,000 تومان – خرید