پرش به محتوا
خانه » دانلود ها » پاورپوینت درباره شبکه اجتماعی (آپدیت 2022)

پاورپوینت درباره شبکه اجتماعی (آپدیت 2022)

پاورپوینت درباره شبکه اجتماعی

نام فایل: پاورپوینت درباره شبکه اجتماعی

حجم فایل: 2 مگابایت

تعداد صفحه: 50 اسلاید زیبای قابل ویرایش

در این پاورپوینت بسیار زیبا در اسلایدهایی جذاب و منظم و تصاویری متنوع، مقوله شبکه اجتماعی را کاملا ترسیم نموده ایم و نکاتی مانند تاریخچه،شبکه های خارجی و داخلی،مزایا و معایب شبکه های اجتماعی و سایر موارد مهم را ذکر نموده ایم و یکی از بهترین و جدیدترین فایل ها را که چندین بار ویرایش هم شده است تهیه کرده ایم.

شما عزیزان می توانید چند صفحه ابتدایی پاورپوینت شبکه اجتماعی را به عنوان پیشنمایش مشاهده نمائید و در صورت تمایل،از قسمت انتهای مطلب، پاورپوینت باکیفیت اصلی را قیمت مناسب 10 هزار تومان خریداری نمایید.

بخشی از متن پاورپوینت:

این روز‌ها شبکه‌های اجتماعی نقش مهمی در زندگی و فرهنگ ملت‌های مختلف ایفا می‌کنند.نفوذ شبکه‌های اجتماعی در میان مردم به اندازه‌ای شده است که زندگی بدون شبکه‌های اجتماعی عملاً ممکن نیست.

نتایج تحقیقات مختلف بیانگر آن است که می‌توان از ظرفیت شبکه‌های اجتماعی در بسیاری از سطوح فردی و اجتماعی به منظور شناسایی مسائل و تعیین راه حل آنها، برقراری روابط اجتماعی، اداره امور تشکیلاتی، سیاست‌گذاری عمومی و رهنمون‌سازی افراد در مسیر دستیابی به اهداف استفاده نمود.

از جدیدترین شبکه‌های اجتماعی در سال ۲۰۲۱ که سر و صدای زیادی راه انداختند می‌توان به تیک‌تاک و کلاب هاوس اشاره کرد.تیک‌تاک با طرفداران نوجوان ۱۲ تا ۱۹ ساله محیطی برای اشتراک موزیک ویدئو‌های بسیار کوتاه ۳ الی ۱۵ ثانیه‌ای ایجاد کرده است. کلاب هاوس نیز شبکه‌ای اجتماعی بر پایه صدا است که افراد با استفاده از کانال‌های مختلف آن و صحبت با یکدیگر تبادل نظر می‌کنند.

موضوع اسلایدهای پاورپوینت درباره شبکه اجتماعی:

تعریف شبکه اجتماعی

تاریخچه شکل‌گیری شبکه‌های اجتماعی

اولین وب‌سایت‌های حرفه‌ای

دهه ۲۰۰۰ میلادی عصر شکوفایی شبکه‌های اجتماعی

جدیدترین شبکه‌های اجتماعی در سال ۲۰۲۱

شبکه های اجتماعی ایرانی

مزایای شبکه‌های اجتماعی

معایب شبکه‌های اجتماعی

پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی در جهان

پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی در ایران

منابع اینترنتی

فایل پیشنمایش

در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به راهنمایی، لطفا از طریق قسمت تماس با ما اطلاع دهید.

پس از پرداخت، بلافاصله لینک دریافت فایل که به رنگ آبی می باشد در قسمت محصولات برای شما به نمایش درخواهد آمد. یک لینک نیز به ایمیل شما ارسال خواهد شد.لینک ایمیل فایل ممکن است به قسمت اسپم (spam) صندوق ایمیل شما برود.

دریافت فایل↓↓↓↓↓↓
10,000 تومان – خرید