پرش به محتوا
خانه » دانلود ها » پاورپوینت درباره زباله های فضایی (کامل و دقیق)

پاورپوینت درباره زباله های فضایی (کامل و دقیق)

نام فایل: پاورپوینت درباره زباله های فضایی

تعداد صفحه:20 اسلاید قابل ویرایش منظم

در این پاورپوینت با اسلایدهایی کوتاه و منظم معضل زباله های فضایی و مشکلات ایجاد شده توسط آنها و سایر نکات مهم درباره آنها را بیان نموده ایم و یکی از بهترین پاورپوینت ها را تهیه نموده ایم.

شما عزیزان می توانید چند صفحه ابتدایی پاورپوینت درباره زباله های فضایی را به عنوان پیشنمایش مشاهده نمایید و در صورت رضایت و اطمینان، پاورپوینت باکیفیت اصلی را با قیمت مناسب 10 هزار تومان خریداری نمایید.

بخشی از متن پاورپوینت زباله های فضایی:

سازمان ملل متحد بر اساس آخرین تصمیمات خود از همه شرکت‌های فضایی خواسته است 25 سال پس از پرتاب ماهواره‌های مختلف به فضا و با پایان یافتن مأموریت آنها، بقایای ماهواره از کار افتاده خود را جمع‌آوری کنند. البته باید توجه داشته باشیم که انجام چنین عملیاتی بسیار دشوار است و بسیاری از پروژه‌های جمع‌آوری زباله‌های فضایی تا امروز بی‌نتیجه باقی مانده است. به منظور حل این مشکل شرکت‌های بزرگ با سرمایه گذاری‌های گسترده در تلاشند راهکارهای جدید برای جمع‌آوری زباله‌های فضایی را به کار گیرند.

موضوع اسلایدهای پاورپوینت:

زباله فضایی  چیست؟

مواد تشکیل دهنده زباله های فضایی

مشکلات ناشی از زباله های فضایی

تعداد و مقدار زباله های فضایی رهاشده

برخورد زباله های فضایی به ماهواره ها و ایستگاه فضایی بین المللی

ناسا به دنبال جمع‌آوری و سوزاندن زباله‌های فضایی

ماهواره های چوبی

تعداد ماهواره ها تا سال 2028

منابع تهیه پاورپوینت

نمونه فایل پیشنمایش

پس از پرداخت، بلافاصله لینک دریافت فایل که به رنگ آبی می باشد در قسمت محصولات برای شما به نمایش درخواهد آمد. یک لینک نیز به ایمیل شما ارسال خواهد شد.لینک ایمیل فایل ممکن است به قسمت اسپم (spam) صندوق ایمیل شما برود.

دریافت فایل↓↓↓↓↓↓
10,000 تومان – خرید