پرش به محتوا
خانه » دانلود ها » پاورپوینت درباره تانک(دقیق و منظم)

پاورپوینت درباره تانک(دقیق و منظم)

پاورپوینت درباره تانک

نام فایل: پاورپوینت درباره تانک

تعداد صفحه:  25 اسلاید منظم قابل ویرایش

در این پاورپوینت با اسلایدهایی مرتب و منظم، مشخصات یک تانک و تاریخچه طراحی آن و همچنین برخی از بهترین نمونه های تانک های جهان را ترسیم نموده و یکی از بهترین پاورپوینت ها را تهیه نموده ایم

شما عزیزان می توانید از قسمت پایین مطلب چند صفحه پاورپوینت درباره تانک را مشاهد نمایید و در صورت اطمینان و رضایت،پاوروینت باکیفیت اصلی را با قیمت مناسب 10 هزار تومان خریداری نمایید.

بخشی از متن پاورپوینت درباره تانک :

تانک‌ها برای نخستین بار در قرن بیستم میلادی و در جنگ جهانی اول در جبهه‌های نبرد مورد استفاده قرار گرفتند و به مرور به یکی از اجزای کلیدی نیروهای مسلح عمده کشورهای جهان تبدیل شدند. امروزه با افزایش اهمیت جنگ‌های نامتقارن، پایان جنگ سرد و افزایش توجه به سلاح‌های ارزان‌قیمت ضدتانک ، اهمیت تانک‌ها کمتر شده‌است. به همین دلیل تانک‌ها به ندرت به‌طور انفرادی وارد عملیات شده و معمولاً در واحدهای زرهی با حمایت پیاده‌نظام و گاهی خودروهای جنگی پیاده‌نظام سازمان‌دهی می‌شوند و گاهی از حمایت هواگردها و بالگردهای شناسایی و رزمی نیز بهره می‌برند.

موضوع اسلایدهای پاورپوینت:

معرفی تانک

اولین استفاده از تانک ها

نام انواع تانک ها

زره تانک

مخترع تانک

تانک در جنگ جهانی اول

تانک در جنگ جهانی دوم

تانک ها پس از جنگ جهانی دوم

بهترین و قوی‌ترین تانک‌های نظامی جهان

منابع تهیه پاورپوینت

نمونه فایل پیشنمایش

پس از پرداخت، لینک دریافت فایل برای شما به نمایش درخواهد آمد. یک لینک رسید نیز به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

پس از پرداخت، بلافاصله لینک دریافت فایل که به رنگ آبی می باشد در قسمت محصولات برای شما به نمایش درخواهد آمد. یک لینک نیز به ایمیل شما ارسال خواهد شد.لینک ایمیل فایل ممکن است به قسمت اسپم (spam) صندوق ایمیل شما برود.

دریافت فایل↓↓↓↓↓↓↓↓

10,000 تومان – خرید