پرش به محتوا
خانه » دانلود ها » پاورپوینت درباره انقلاب سفید (دقیق و منظم)

پاورپوینت درباره انقلاب سفید (دقیق و منظم)

پاورپوینت درباره انقلاب سفید

نام فایل: پاورپوینت درباره انقلاب سفید

تعداد صفحه: 43 اسلاید منظم قابل ویرایش

حجم فایل: 1 مگابایت

در این پاورپوینت با اسلایدها و تصاویری منظم، داستان انقلاب سفید از وقایع مهم تاریخ ایران و فراز و نشیب های آن به همراه اصول و اقدامات آن را کاملا ترسیم نموده ایم و یکی از بهترین پاورپوینت ها را در این زمینه تهیه نموده ایم

شما عزیزان می توانید از قسمت انتهای مطلب، چند صفحه ابتدایی پاورپوینت انقلاب سفید را به عنوان نمونه فایل مشاهده نمایید و در صورت اطمینان و رضایت، پاورپوینت اصلی را با قیمت مناسب 10 هزار تومان خریداری نمایید.

بخشی از متن پاورپوینت درباره انقلاب سفید:

برای سهیم کردن کارگران در سود کارخانه‌ها و بر اساس اصل چهارم انقلاب سفید، کارگران و کارفرمایان به وسیله سندیکاهای(انجمن های صنفی) خود، و بر پایه قراردادهای جمعی کارگران، بدون دخالت دولت در سود خالص واحدهای صنعتی شریک می‌شدند. در سال ۱۳۵۶ پانصد و سی هزار کارگر در بخش‌های خصوصی و دولتی توانستند سودی برابر با دوازده میلیارد ریال به دست بیاورند که برای هر یک به معنای یک تا دو ماه دستمزد اضافه بود. کارگران ایرانی با سهم ۲۰٪ از سود کارخانه‌ها سهیم شدند. در سیر این پیشرفت‌ها، بانک رفاه کارگران با دادن وام با بهره چهار در صد به کارگران در ایجاد تعاونی‌ها کمک می‌کرد. قوانین کارگری سه سیاست اشتغال، مزد و بهره‌وری را دنبال می‌کرد. اجرای این اصل نه تنها مانع ایجاد فاصله طبقاتی و ایجاد روابط سالم و سازنده بین گروه‌های مختلف اجتماعی می‌شد بلکه باعث می‌شد کارگران محیط کار را مانند خانه خود و ماشین آلات صنعتی را هم‌چون فرزندان خود گرامی بدارند و به کار و تلاش بیشتر ترغیب شوند و میزان تولیدات ملی با کیفیت بیشتر افزایش یافت.

موضوع اسلایدهای پاورپوینت :

معرفی انقلاب سفید

اصلاحات ارضی

تغییر نخست وزیر

مخالفت آیت الله خمینی با انقلاب سفید

نخست وزیری اسدالله علم

کنگره ملی کشاورزان

رفراندوم

مراحل انقلاب سفید

شش اصل نخستین انقلاب سفید

اصول هفتم تا نوزدهم انقلاب سفید

مخالفت آیت الله خمینی و روحانیون با انقلاب سفید

تبعید آیت الله خمینی

سخن محمدرضا پهلوی درباره انقلاب سفید

منابع تهیه پاورپوینت

پیشنمایش فایل

در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به راهنمایی، لطفا از طریق قسمت تماس با ما اطلاع دهید.

پس از پرداخت، بلافاصله لینک دریافت فایل که به رنگ آبی می باشد در قسمت محصولات برای شما به نمایش درخواهد آمد. یک لینک نیز به ایمیل شما ارسال خواهد شد.لینک ایمیل فایل ممکن است به قسمت اسپم (spam) صندوق ایمیل شما برود.

دریافت فایل↓↓↓↓↓↓
10,000 تومان – خرید