پرش به محتوا
خانه » دانلود ها » پاورپوینت درباره انقلاب روسیه (دقیق و کامل و منظم)

پاورپوینت درباره انقلاب روسیه (دقیق و کامل و منظم)

پاورپوینت درباره انقلاب روسیه

نام فایل: پاورپوینت درباره انقلاب روسیه

تعداد صفحه: 32 اسلاید منظم قابل ویرایش

حجم فایل: 1 مگابایت

در این پاورپوینت با اسلایدهایی منظم و تصاویری زیبا،داستان انقلاب روسیه اولین انقلاب کمونیستی دنیا و فراز و نشیب های خواندنی آن را به طور خلاصه بیان نموده ایم و یکی از بهترین پاورپوینت ها را که چندین بار ویرایش و بازبینی شده است تهیه نموده ایم. این فایل مناسب ارائه و تحقیق و هرگونه کاربردی می باشد.

شما عزیزان می توانید از انتهای مطلب، چند صفحه ابتدایی پاورپوینت انقلاب روسیه را به عنوان نمونه فایل مشاهده نمایید و در صورت اطمینان و رضایت، پاورپوینت اصلی را با قیمت مناسب 15 هزار تومان خریداری نمایید.

بخشی از متن پاورپوینت درباره انقلاب روسیه:

در سال ۱۹۱۴ میلادی، یعنی در آغاز جنگ جهانی اول، روسیه بزرگترین ارتش جهان را داشت، حدود ۱۲ میلیون سرباز و ۶ میلیون سرباز ذخیره؛ ولی در پایان سال ۱۹۱۶ میلادی، پنج میلیون نفر از سربازان روسیه کشته، زخمی یا اسیر شده بودند. حدود دو میلیون سرباز نیز محل خدمت خود را ترک کرده و غالباً با اسلحه به شهر و دیار خود بازگشته بودند. در میان ۱۰ یا ۱۱ میلیون سربازِ باقی‌مانده نیز، اعتبار تزار و سلسله مراتب ارتش و اتوریته افسران بالا دست از بین رفته بود.

همزمان محافظه‌کاران و طرفداران نیکلای دوم، پشت ژنرال کورنیلوف جمع شدند تا با حکومت موقت مبارزه کنند. کرنسکی برای دفاع از حکومت خود، بلشویک‌های تندرو را که حالا از زندان آزاد شده‌اند به یاری فرا خواند. ارتش کورنیلوف شکست خورد. حالا بلشویک‌ها هم در شورای پتروگراد و هم در شورای مسکو اکثریت دارند. دهقانان قیام می‌کنند و زمین‌ها را از دست اشراف درمی‌آورند.

موضوع اسلایدهای پاورپوینت:

مقدمه

معرفی

مراحل انقلاب روسیه

اوضاع بسیاربد و نارضایتی در روسیه

ورود به جنگ جهانی اول

بزرگترین ارتش جهان

شکست‌های روسیه در جنگ جهانی اول

سرنگونی حکومت نیکلای دوم و روی کارآمدن حکومت موقت

دوران حکومت موقت

سقوط حکومت موقت و روی کار آمدن بلشویک‌ها

تشکیل شورای کمیسرهای خلق

تاسیس حزب کمونیست اتحاد شوروی

جنگ داخلی

تشکیلات اتحاد جماهیر شوروی

پایان

منابع تهیه پاورپوینت

پیشنمایش فایل

در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به راهنمایی، لطفا از طریق قسمت تماس با ما اطلاع دهید.

پس از پرداخت، بلافاصله لینک دریافت فایل که به رنگ آبی می باشد در قسمت محصولات برای شما به نمایش درخواهد آمد. یک لینک نیز به ایمیل شما ارسال خواهد شد.لینک ایمیل فایل ممکن است به قسمت اسپم (spam) صندوق ایمیل شما برود.

دریافت فایل↓↓↓↓↓
15,000 تومان – خرید