پرش به محتوا
خانه » دانلود ها » پاورپوینت درباره آب مجازی (منظم و باکیفیت)

پاورپوینت درباره آب مجازی (منظم و باکیفیت)

  پاورپوینت آب مجازی

  نام فایل: پاورپوینت درباره آب مجازی

  تعداد صفحه: 17 اسلاید زیبای قابل ویرایش

  حجم فایل: 1 مگابایت

  کیفیت طراحی: عالی

  سطح محتوا: ساده و متوسط

  تهیه شده اختصاصی در وبسایت پاورپوینت 20

  دارای منابع و پشتیبانی

  شماره پشتیبانی در قسمت* تماس با ما *می باشد.

  همه فایل های ما بر اساس رعایت قانون کپی رایت، ذکر منابع اینترنتی یا چاپی، به روز بودن و باکیفیت بودن ارائه شده است.

  آب مجازی مقدار آبی است که یک کالا یا یک فراورده کشاورزی طی فرایند تولید مصرف می‌کند تا به مرحله تکامل برسد و مقدار آن معادل جمع کل آب مصرفی در مراحل مختلف زنجیره تولید از لحظه شروع تا پایان می‌باشد.

  میزان آب مجازی محصولات کشاورزی به عوامل مختلفی مانند نوع محصول، روش های آبیاری، شرایط آب و ‌هوایی، مکان، مدیریت تولید و فناوری های مورد استفاده بستگی دارد. در‌خصوص دامپروری نیز، میزان آب بیشتری در روش های صنعتی نسبت به روش های سنتی مصرف می شود.

  در پاورپوینت درباره آب مجازی در اسلایدهایی منظم و مرتب و تصاویری زیبا درباره اینکه آب مجازی چیست و مفهوم آن و عوامل موثر در میزان مصرف آب مجازی و میزان آب مصرفی در برخی محصولات و … سخن گفته ایم و با چندین بار ویرایش و بازبینی، پاورپوینت باکیفیتی تهیه نموده ایم.

  شما عزیزان می توانید ابتدا چند صفحه از پاورپوینت درباره آب مجازی را مشاهده نمایید و در صورت اطمینان و رضایت از کیفیت فایل، آن را با قیمت مناسب 10 هزار تومان از وبسایت پاورپوینت 20 دریافت نمایید. لینک دریافت فایل در انتهای مطلب بعد از پیشنمایش فایل می باشد.

  این پاورپوینت با این مشخصات و کیفیت به طور کاملا اختصاصی توسط وبسایت پاورپوینت 20 تهیه شده است و فقط در این وبسایت عرضه می‌شود و بازفروش آن در فضای مجازی و سایر سایت ها خلاف قانون و اخلاق می‌باشد.

  موضوع اسلایدهای پاورپوینت درباره آب مجازی:

  آب مجازی چیست؟

  صفت مجازی

  اهمیت آب مجازی

  عوامل موثر در میزان مصرف آب مجازی

  میزان آب مورد استفاده در برخی محصولات

  سخن پایانی

  منابع تهیه پاورپویت آب مجازی

  پیش نمایش:

  ×

  در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به راهنمایی و اگر از فایل دریافت شده رضایت نداشتید، لطفا از طریق قسمت تماس با ما به ما اطلاع دهید.

  پس از پرداخت بلافاصله لینک دریافت فایل که به رنگ آبی می باشد در قسمت محصولات برای شما به نمایش درخواهد آمد. یک لینک نیز به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

  دریافت فایل⇓⇓⇓⇓⇓

  یکبار بر دکمه خرید زیر کلیک نمایید. چند لحظه صبر کنید تا به قسمت ورود اطلاعات و سپس درگاه خرید هدایت شوید.