پرش به محتوا
خانه » دانلود ها » پاورپوینت درباره آبخیزداری (کامل و آپدیت 2022)

پاورپوینت درباره آبخیزداری (کامل و آپدیت 2022)

پاورپوینت آبخیزداری

نام فایل:پاورپوینت درباره آبخیزداری

حجم فایل: 2 مگابایت

تعداد صفحه:30 اسلاید زیبای قابل ویرایش

در این پاورپوینت زیبا در اسلایدهایی جذاب و منظم و تصاویری زیبا و مرتبط، آبخیزداری و تعریف آن و اهداف آن، مطالعات و انواع عملیات آبخیزداری،عوامل موفقیت و عدم موفقیت آبخیزداری و سایر نکات مهم آن را توصیف نموده ایم و این فایل بهترین و کامل ترین پاورپوینت درباره آبخیزداری می باشد که چندین بار ویرایش و بازبینی شده است و قابل استفاده برای تحقیق و ارائه و هرگونه کاربرد دیگری می باشد.

شما عزیزان می توانید از قسمت انتهای مطلب، چند صفحه ابتدایی پاورپوینت آبخیزداری را به عنوان نمونه فایل مشاهده نمائید و در صورت اطمینان، از قسمت انتهای مطلب پاورپوینت باکیفیت اصلی را با قیمت مناسب 10 هزار تومان تهیه نمایید.

بخشی از متن پاورپوینت درباره آبخیزداری:

آبخیزداری علم و هنر برنامه‌ریزی مستمر و انجام اقدامات لازم برای مدیریت منابع حوضه‌های آبخیز اعم از طبیعی، کشاورزی، اقتصادی و انسانی بدون ایجاد اثرات منفی در منابع آب و خاک است؛ به عبارت دیگر آبخیزداری طراحی و مدیریت حوضه به منظور حفاظت و استفاده صحیح و پایدار از منابع طبیعی با توجه ویژه به منابع آب و خاک است.

وقتی بشنویم که رودخانه زرد چین سالانه ۱۷۵۰ تن خاک حمل می کند، وقتی می شنویم رودخانه سفید رود در هر دقیقه ۶۰تن خاک و رسوب در پشت سد سفیدرود جمع می کند وگنجایش سد سفید رود از 1/8 میلیارد متر مکعب به ۹۰۰ میلیون متر مکعب رسیده است، به اهمیت کار آبخیزداری بیشتر پی می بریم  و این جز لطمه به عرصه  سد سازی و عرصه اقتصادی کشور نمی تواند باشد .آبخیز داری با کنترل فرسایش در حوضه های آبخیز از این معضلات پیشگیری می کند.

موضوع اسلایدهای پاورپوینت :

علل به وجود آمدن علم آبخیزداری

تعریف حوضه آبخیز

حوضه های آبخیز ایران

تعریف آبخیزداری

اهداف آبخيزداري

اهمیت آبخیزداری در کنترل فرسایش خاک

مطالعات آبخیزداری

انواع عمليات آبخيزداري

علل و عوامل موفقیت آبخیزداری

علل و عوامل شکست آبخیزداری

اهمیت آبخیزداری در ایران

اهمیت اجرای حال حاضر آبخیزداری

منابع

فایل پیشنمایش

در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به راهنمایی، لطفا از طریق قسمت تماس با ما اطلاع دهید.

پس از پرداخت، بلافاصله لینک دریافت فایل که به رنگ آبی می باشد در قسمت محصولات برای شما به نمایش درخواهد آمد. یک لینک نیز به ایمیل شما ارسال خواهد شد.لینک ایمیل فایل ممکن است به قسمت اسپم (spam) صندوق ایمیل شما برود.

دریافت فایل↓↓↓↓
10,000 تومان – خرید