پرش به محتوا
خانه » دانلود ها » پاورپوینت انگلیسی درباره سیارات (جدید و کامل)

پاورپوینت انگلیسی درباره سیارات (جدید و کامل)

پاورپوینت انگلیسی درباره سیارات

 نام فایل: پاورپوینت انگلیسی درباره سیارات

تعداد صفحه: 19 اسلاید منظم قابل ویرایش

حجم فایل: 1 مگابایت

در این فایل پاورپوینت با اسلایدهایی منظم و مرتب و تصاویری زیبا، مشخصات سیارات منظومه شمسی را به زبان انگلیسی بیان نموده ایم و ترجمه فارسی آن ها را نیز ذکر نموده ایم و یکی از بهترین پاورپوینت ها را تهیه نموده ایم که مناسب ارائه و تحقیق و هرگونه کاربرد دیگری می باشد.

شما عزیزان می توانید از انتهای مطلب، چند صفحه ابتدایی پاورپوینت انگلیسی درباره سیارات را به عنوان پیش نمایش و نمونه فایل مشاهده نمایید و در صورت اطمینان و رضایت، پاورپوینت باکیفیت اصلی را با قیمت مناسب  15 هزار تومان خریداری نمایید.

بخشی از متن پاورپوینت:

Mercury is the closest planet to the Sun in the solar system and the fastest planet in the solar system, orbiting the Sun at a speed of about 48 kilometers per second every 88 days. Hence it is an elusive planet, and that is probably why the ancient Iranians called it “teer” and in Greece it was called “Mercury” or “courier of the gods“.

عطارد نزدیک‌ترین سیاره به خورشید در منظومه شمسی و تندروترین سیاره منظومه شمسی است که با سرعتی حدود ۴۸ کیلومتر بر ثانیه، هر ۸۸ روز یکبار خورشید را دور می‌زند. از این رو سیاره‌ای گریزپا است و به همین دلیل است که شاید، ایرانیان باستان آن را «تیر» نامیده و در یونان «مرکوری» یا «پیک خدایان» لقبش داده بودند.

موضوع اسلایدهای پاورپوینت انگلیسی درباره سیارات:

Mercury سیاره عطارد

Venus سیاره ناهید یا زهره

Earth سیاره زمین

Mars سیاره مریخ یا بَهرام

Jupiter سیاره مشتری

Saturn سیاره زحل یا کیوان

Uranus سیاره اورانوس

Neptune سیاره نپتون

The Sun ستاره خورشید

پیشنمایش فایل

در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به راهنمایی، لطفا از طریق قسمت تماس با ما اطلاع دهید.

پس از پرداخت، بلافاصله لینک دریافت فایل که به رنگ آبی می باشد در قسمت محصولات برای شما به نمایش درخواهد آمد. یک لینک نیز به ایمیل شما ارسال خواهد شد.لینک ایمیل فایل ممکن است به قسمت اسپم (spam) صندوق ایمیل شما برود.

دریافت فایل↓↓↓↓↓↓
15,000 تومان – خرید