پرش به محتوا
خانه » پاورپوینت درباره سیاره پلوتو به انگلیسی

پاورپوینت درباره سیاره پلوتو به انگلیسی

پاورپوینت درباره سیاره پلوتو به انگلیسی

نام فایل: پاورپوینت درباره سیاره پلوتو به انگلیسی

تعداد صفحات:52 اسلاید منظم قابل ویرایش

منبع: سایت ناسا

شماره پشتیبانی در قسمت * تماس با ما * می باشد.

Pluto is a dwarf planet in the Kuiper Belt, a donut-shaped region of icy bodies beyond the orbit of Neptune. There may be millions of these icy objects, collectively referred to as Kuiper Belt objects (KBOs) or trans-Neptunian objects (TNOs), in this distant region of our solar system.

در یک پاورپوینت منظم با اسلایدهایی مرتب همه ویژگی های سیاره پلوتو مانند نام و ساختار و شکل و سطح و مواد و غیره را بیان نموده ایم و بهترین پاورپوینت انگلیسی درباره پلوتو را تهیه نموده ایم که مانند آن در دنیای اینترنت یافت نمی شود و با چندین بار ویرایش، مناسب هرگونه کاربردی می باشد.

شما عزیزان می توانید ابتدا چند صفحه از پاورپوینت انگلیسی درباره سیاره پلوتو را به عنوان نمونه فایل مشاهده نمایید و در صورت اطمینان و رضایت، این پاورپوینت باکیفیت را با قیمت مناسب 19 هزار تومان تهیه نمایید که ارزان ترین و باکیفیت ترین فایل در کل اینترنت می باشد. لینک دریافت فایل در انتهای مطلب می باشد.

این فایل به طور اختصاصی توسط وبسایت پاورپوینت ۲۰ تهیه و تنظیم شده است و فقط در این وبسایت عرضه می شود. بازفروش آن در سایر سایت ها خلاف قانون و اخلاق می باشد.

فهرست مطالب پاورپوینت درباره سیاره پلوتو به انگلیسی:

Introduction

Need-to-Know Things About Pluto

Namesake

Potential for Life

Size and Distance

Orbit and Rotation

Moons

Formation

Structure

Surface

Atmosphere

Magnetosphere

Pluto By the numbers

Pictures about Pluto

Reference

پیشنمایش فایل

در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به راهنمایی لطفا از طریق قسمت تماس با ما اطلاع دهید.

پس از پرداخت، بلافاصله لینک دریافت فایل که به رنگ آبی می باشد در قسمت محصولات برای شما به نمایش درخواهد آمد. یک لینک نیز به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

دریافت فایل↓↓↓↓↓↓↓

برچسب‌ها: